PRZEKAŻ 1% PODATKU

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie Bez Barier" składa Serdecznie podziękowanie wszystkim Osobom, które przekazały 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszej Fundacji. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie i życzliwość również w przyszłym roku. Z wyrazami wdzięczności Zarząd Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie Bez Barier"

Przekaż 1% podatku na program "Oswajanie starości" PROSTO. SZYBKO. ZA DARMO!

ROZLICZ ONLINE

POBIERZ PROGRAM

Wzór przekazania 1% podatku w PIT-37

1% podatku mogą przekazać podatnicy rozliczający się na formularzach: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 które dostępne są na stronie Ministerstwa Finansów

http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow

Wypełniając jedną z powyższych deklaracji znajdą Państwo rubrykę "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)".

W polu: "numer KRS" proszę wpisać: "0000167578", a w miejscu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcą Państwo przekazać (nie większą niż 1% wyliczonego podatku należnego, zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy w dół).

Dlaczego to właśnie Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” powinna otrzymać wpłatę 1% podatku?

Jednym ze statutowych  celów  Fundacji „Porozumienie Bez Barier” jest realizacja autorskiego programu „Oswajanie starości”, którego misją jest podniesienie problematyki starości i wymiana doświadczeń międzypokoleniowych poprzez nawiązanie i prowadzenie dialogu.

W ramach tego programu chcemy tworzyć „Kąciki Babci i Dziadka” na terenie całej Polski w publicznych Domach Pomocy Społecznej, tj.: tworzyć miejsca i przestrzenie atrakcyjne dla Seniorów.  

Środki zebrane tytułem 1% są wydatkowane wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.

Kampania 1% nie była finansowana ze środków zebranych tytułem jednego procenta.

Zobaczcie jak wyglądała nasza kampania w 2016 roku

Realizację kampanii 1% Fundacji w 2017 roku wspierały następujące firmy:

DZIĘKUJEMY!!