Pani Jolanta Kwaśniewska wspiera Kolekcję dla Pajacyka

Już w najbliższą niedzielę, 22 maja 2011 roku w Centrum Cybernetyki w Warszawie odbędzie się licytacja tegorocznej Kolekcji dla Pajacyka. Wyjątkową atrakcją będzie możliwość wylicytowania Pajacyków przystrojonych przez małżonkę Prezydenta RP Panią Annę Komorowską oraz byłą Pierwszą Damę Panią Jolantę Kwaśniewską, które objęły patronatem honorowym aukcję.

“Włączyłam się w akcję PAH, bo darzę zaufaniem Jankę Ochojską i doceniam jej wieloletnie doświadczenie w walce z głodem i niedożywieniem dzieci w Polsce. Z tym większym entuzjazmem objęłam patronatem otwierającą się na świat tegoroczną kolekcję. W 2000 roku ustanowiono Milenijne Cele Rozwoju, które zobowiązują społeczność międzynarodową do zmniejszenia o połowę liczby głodujących na świecie. Jestem przekonana, że uczynione przez nas dobro wróci do nas prędzej czy później. Na pewno wróci ono do osoby, która wylicytuje tego Pajacyka.”oceniła Pani Jolanta Kwaśniewska

Pajacyk zaprojektowany przez Panią Prezydentową Jolantę Kwaśniewską

Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na program walki z głodem i niedożywieniem wśród dzieci. Na tegoroczną aukcję kreacje dla Pajacyka przygotowali Teresa Rosati, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, Gosia Baczyńska, Eva Minge, Natalia Jaroszewska, Dorota Wróblewska, Peggy Pawlowski, Kamila Grzybowska – dyplomantka na wydziale scenografii krakowskiej ASP pod kierunkiem Krystyny Zachwatowicz, Antonina Turnau, Jerzy Antkowiak oraz Janina Ochojska. Niespodzianką majowej aukcji będzie możliwość zlicytowania Pajacyków przyozdobionych przez Panie Prezydentowe Annę Komorowską i Jolantę Kwaśniewską, które objęły honorowymi patronatami tegoroczną licytację.

Więcej informacji na stronie Polskiej Akcji Humanitarnej: >>>