Hotchocspoon Sweet Charity – słodki produkt z przesłaniem

 

Hotchocspoon „Sweet Charity” to 50 gramowa kostka czekolady mlecznej ozdobionej piankami marshmallows. Podobnie jak inne produkty marki Chocolate Company, „Sweet Charity” jest ręcznie robione na bazie jednej z najlepszych czekolad na świecie – czekolady Valhrona. I podobnie jak pozostałe hotchocspoony służy do rozpuszczania w kubku gorącego mleka. Nie jest to wprawdzie jedyny sposób,
by dostarczyć podniebieniu prawdziwej rozkoszy. Miłośnicy hotchocspoonów równie często preferują metodę delektowania się czekoladą poprzez zanurzanie jej w gorącym mleku i smakowanie roztapiającej się słodyczy.
Hotchocspoon to flagowy produkt firmy Chocolate Company, która w swoim asortymencie posiada 75 smaków czekoladowych kostek, powstałych na bazie białej, mlecznej i ciemnej czekolady. Wszystkie wyroby są tworzone ręcznie w manufakturze w Kerkrade, przy granicy belgijskiej, wyłącznie na bazie naturalnych składników. W styczniu 2011 r. został otwarty pierwszy sklep – kawiarnia Chocolate Company w warszawskiej Galerii Mokotów.

 

 

CCP Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów Belberry oraz prestiżowej holenderskiej marki Chocolate Company – wyłączność obejmuje Polskę oraz Europę Wschodnią. Produkty firmy Chocolate Company są dostępne w wybranych sklepach, restauracjach i kawiarniach na terenie Polski oraz w sieci lokali własnych w galeriach handlowych w Warszawie, Gdańsku i Krakowie oraz salonach Empik.

Więcej informacji udziela:
Magdalena Chmielewska
[email protected]
Tel.: +48 22 468 82 98