UNIKATOWA PIŁKA Z PODPISAMI ZWYCIĘZCÓW EURO 2012 POMOŻE DZIECIOM!

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez Barier”, Fundacja Radia ZET oraz serwis Allegro zapraszają do wzięcia udziału w wyjątkowej aukcji charytatywnej, w której do wygrania jest unikatowa piłka z podpisami zwycięzców Euro 2012. Dochód z aukcji przekazany zostanie na rozbudowę Kliniki Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endykronologii Dziecięcej w Gdańsku. Aukcja potrwa do 27 sierpnia 2012 roku.

13 sierpnia ruszyła aukcja piłki Tango 12 marki Adidas z własnoręcznymi autografami reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej – tegorocznych Mistrzów Europy. Podpisali się na niej: Iker Casillas, Jose Manuel Reina, Xavi Hernandez, Juan Mata, Xabi Alonso, Santi Cazorla, Jesus Navas, Andres Iniesta, Pedro Rodriguez, Gerard Pique, Javi Martinez, Alvaro Arbeloa, Fernando Torres, Alvaro Negredo i Juanfran Torres.

Unikatową pamiątkę po Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie można licytować do 27 sierpnia w serwisie Allegro: http://allegro.pl/pilka-reprezentacji-hiszpanii-i2558478923.html

Cały dochód zostanie przeznaczony na rozbudowę Kliniki Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endykronologii Dziecięcej w Gdańsku, w której leczeni są najmłodsi pacjenci z nowotworami z całego Pomorza. Akcja ma na celu rozbudowę Kliniki o dodatkowe piętra, na których znajdą się: Oddział Hematologii Nieonkologicznej, Poradnia Chemioterapii Onkologicznej i Poradnia Hematologii Dziecięcej.

Akcję wsparła Fundacja Radia ZET.