JAK OSWAJAĆ SENIORÓW Z NOWYMI TECHNOLOGIAMI?

Nowe technologie, Internet, gadżety interaktywne… dla wielu osób w sile wieku te pojęcia brzmią obco, wręcz budząc lęk i niepokój. W dzisiejszym odcinku z cyklu “Oswajanie Starości” w “Pytaniu na Śniadanie”, Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska wraz ze swoimi Gośćmi udowadniała, że nowe technologie mogą być i są przyjacielem seniora, nie zaś jego wrogiem. Szczególną uwagę zwrócono na cierpliwość w edukowaniu i oswajaniu osób starszych z rozwiązaniami, które mogą im pomóc w pełni korzystać z dobrodziejstw dzisiejszej technologii.

Gośćmi Pani Jolanty Kwaśniewskiej byli: Pani Dagmara Wieczerzyńska – instruktor terapii zajęciowej, animatorka warsztatów e-senior oraz Pan Krzysztof Głomb – pomysłodawca projektu Polska Cyfrowa Równych Szans.

Warto odwiedzić stronę:
Polski Cyfrowej Równych Szanswww.latarnicy.pl 
Jest to serwis inicjatywy, której celem jest wprowadzanie w świat komunikacji cyfrowej oraz usług i treści dostępnych w Internecie – dorosłych Polaków z pokolenia 50+, realizowany przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego odcinka! >>>