POSŁUCHAJ BAJKI NAPISANEJ PRZEZ PANIĄ PREZYDENTOWĄ JOLANTĘ KWAŚNIEWSKĄ! KUP PLUSZAKA I POMÓŻ MAŁYM DZIECIOM!

Akcja IKEA “Pluszaki dla Edukacji” trwa! Ze sprzedaży każdej pluszowej zabawki lub książeczki dla dzieci zakupionej w sklepach IKEA (od 10 listopada do 4 stycznia), IKEA Foundation przekaże 1 euro na wsparcie programów edukacyjnych prowadzonych przez UNICEF i Save the Children.

Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewską z wielką radością przyjęła zaproszenie do włączenia się do tej wyjątkowej akcji w ramach której znane i cenione osobistości, ludzie świata mediów, artyści przygotowali i przeczytali napisane przez siebie bajki dla najmłodszych. W akcję włączyli się m.in.: Małgorzata Foremniak, Robert Korzeniowski, Małgorzata Ostrowska, Renata Przemyk, zespół Myslovitz, Marcin Wyrostek, Julia Kamińska, Monika Pyrek i wiele, wiele innych osób o wielkich sercach.

Bezpłatny audiobook z tymi historiami będzie prezentem dla wszystkich dzieci. Można je otrzymać w sklepach IKEA przekazując zakupionego pluszaka na rzecz chorych lub poszkodowanych w wypadkach dzieci, pozostających pod opieką pogotowia ratunkowego.

A już teraz zapraszamy do posłuchania bajki przygotowanej przez Panią Prezydentową: >>>