WIELKI POWRÓT IRENY SANTOR!

WIELKI POWRÓT IRENY SANTOR!

 

Są momenty, kiedy na naszych oczach tworzy się historia. Są chwile, które na zawsze zapisują się w naszej pamięci. Są sytuacje, kiedy wspólna praca i spotkanie przyjaciół mogą zaowocować niezwykłym projektem.


8 maja br. miała miejsce sytuacja niezwykła. Tego dnia przy ulicy Nowomiejskiej można było spotkać plejadę polskich artystów. Tłumy turystów, którzy spacerowali w kierunku Nowego Miasta przecierali oczy ze zdumienia. Wśród tłumu gapiów dało się słyszeć pytania o tytuł filmu, którego plan zdjęciowy właśnie obserwują.


Nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest to plan zdjęciowy teledysku Pani Ireny Santor do utworu „Chodź na kawę Warszawo”. Premierowy utwór jest zapowiedzią nowego albumu ikony polskiej muzyki, który ukaże się 10 czerwca br. Album zatytułowany został „Zamyślenia” i wydany zostanie przez wytwórnię My Music. Produkcją utworu zajął się Romuald Lipko (Budka Suflera), autorem tekstu jest Jacek Cygan.


„Chodź na kawę Warszawo” jest utworem wyjątkowym w karierze Pani Ireny Santor. Przed rozpoczęciem zdjęć Artystka przyznała, że jest to pierwszy profesjonalny klip w trakcie jej wieloletniej kariery na polskiej i międzynarodowej scenie muzycznej!


Celebrując tę chwilę, Pani Irena zaprosiła do teledysku jej przyjaciół i tych Artystów, których dopinguje w karierze. Aktorami w teledysku zostali [alfabetycznie]: 
Irena Santor, Urszula Dudziak, Mela Koteluk, Alicja Majewska, Marcelina, Ania Ołdak [zespół MoMo], Alan Andersz, Eldo, Igor Herbut [zespół LemON], Paweł Królikowski, Dawid Kwiatkowski, Romuald Lipko, Pelson, Michał Rudaś, Jeremi i Artur Sikorscy, Muniek Staszczyk, Zbigniew Wodecki, Grupa MoCarta.


Za scenariusz i realizację odpowiadają: Grzegorz Nelec oraz Agnieszka Baumann.
Klip został zrealizowany na Starym Mieście w Warszawie oraz w Restauracji Hotelu Radisson.


„Zamyślenia” to album z premierowymi utworami. Znajdą się na nim kompozycje autorstwa Romualda Lipko, Łukasza Pilcha, Mieczysława Jureckiego, Mirosława Stępnia i Wojciecha Trzcińskiego; do słów Jacka Cygana, Andrzeja Sikorowskiego, Bogdana Olewicza, Justyny Holm i Jacka Bukowskiego.
Premiera albumu odbędzie się 10 czerwca 2014 r. Tego dnia, Empik Junior w Warszawie wraz z My Music zapraszają na spotkanie z Panią Ireną Santor, które rozpocznie się o godzinie 17:00.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z planu zdjęciowego! 

Autorem zdjęć jest Mateusz Siwek.