PRZYSTANEK ALZHEIMER – STOWARZYSZENIE MALI BRACIA 
UBOGICH ZAPRASZA DO UDZIAŁU!Osoba kontaktowa:
Monika Brzozowska
ul. Gen. Andersa 13
00-159 Warszawa
[email protected]
tel. 22 635 13 64,
tel. kom. 501 138 513


Działasz na rzecz osób starszych w swoim środowisku? Zależy Ci na wspieraniu rodzin i opiekunów osób chorych na chorobę Alzheimera i inne zespoły otępienne? Chcesz działać kompetentnie i skutecznie na ich rzecz, ale czujesz, że brakuje Ci wiedzy i doświadczenia? Dołącz koniecznie do projektu PRZYSTANEK ALZHEIMER!

Od marca 2015 r. Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” rozpoczyna projekt, którego celem głównym i długofalowym jest przygotowanie jego uczestników do stworzenia w swoich dzielnicach grupy samopomocowej i punktu konsultacyjno-informacyjnego dla osób i rodzin osób chorych na chorobę Alzheimera i inne zespoły otępienne. Dzięki czynnemu udziałowi w serii kilkunastu specjalistycznych szkoleń zaplanowanych od marca do listopada 2015 r., uczestnicy znacznie zwiększą swoją wiedzę i świadomość w zakresie wspierania grupy docelowej.
Uwaga! Każdego z uczestników prosimy o wypełnienie ankiety, która zawiera deklarację chęci stworzenia grupy lub punktu po zakończeniu projektu.

Ten projekt jest dla Ciebie!

Już dziś wypełnij ankietę i wyślij ją drogą elektroniczną na adres [email protected] lub pocztą na adres Stowarzyszenia: ul. Gen. Andersa 13, 00-159 Warszawa. Możesz też odwiedzić biuro Stowarzyszenia i złożyć formularz osobiście. ZAPRASZAMY! Masz pytania? Zadzwoń pod numer 22 635 13 65.

Jednorazowy koszt przystąpienia do projektu wynosi 30 zł. Warunkiem uzyskania świadectwa ukończenia szkolenia będzie uczestnictwo w min. 80% zajęć.

 

***
Projekt „Przystanek Alzheimer – pilotażowy program budowania grup samopomocy dla seniorów, w tym grup wsparcia dla osób chorych na chorobę Alzheimera i inne zespoły otępienne” jest współfinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
.