AKTYWNI DO SETKI!

Szanowni Państwo,


Ogólnopolska Sieć Centrów Wolontariatu wraz z partnerami: T-Mobile, Intel oraz Microsoft, zaprasza na spotkanie organizowane w ramach kampanii społecznej „Aktywni do setki”, poświęcone tematowi:


„W jaki sposób nowoczesne technologie i urządzenia codziennego użytku mogą pomóc osobom starszym w aktywności społecznej i życiowej?”


Zapraszamy 5 marca 2015 r. na godz. 10.00 do siedziby Centrum Wolontariatu przy ul. Nowolipki 9b w Warszawie.


W czasie spotkania przedstawimy specjalną wersję tabletu zaprojektowanego specjalnie z myślą o osobach starszych, w którym zainstalowano programy i aplikacje ułatwiające codzienną aktywność seniorów.


Odbędą się także praktyczne warsztaty, w czasie których seniorzy pod okiem instruktora będą mogli zapoznać się osobiście z działaniem tabletu i wypróbować jego możliwości.


Na nasze czwartkowe spotkanie mogą Państwo zaprosić także swoich rodziców, dziadków lub znajomych seniorów – może to być dla nich doskonała inspiracja, aby zwiększyć swoją aktywność lub odkryć benefity wolontariatu. Będą oni mogli również wziąć udział w warsztatach, podczas których pod okiem instruktora zapoznają się z możliwościami „Tabletu III wieku”.


Do zobaczenia!


R.S.V.P.

Milena Świątek – [email protected], +48 609 160 966
Kamil Ściana – [email protected], +48 605 122 967