UROCZYSTA PREMIERA KSIĄŻKI

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 4 listopada br. odbyła się długo oczekiwana uroczysta premiera książki autorstwa Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej “Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!. Na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości oraz dziennikarzy.

Zgromadzonych gości przywitała Pani Katarzyna Sobańska-Helman- Dyrektor Burda Książki i oddała głos Pani Prezydentowej Jolancie Kwaśniewskiej, która spotkanie poprowadziła. Wiodącym tematem uroczystości była książka, która porusza nie tylko kwestie dyskryminacji ze względu na wiek, ale również wzrusza, radzi i ukierunkowuje na zdrowy tryb życia. Była także możliwość skosztowania zupy dyniowej, która była przygotowywana przez wyśmienitego Szefa Kuchni w Bistro Słony Pana Tomasza Królikowskiego oraz gości, Panów Andrzeja Pągowskiego i Wojciecha Gąsowskiego. Można było również skosztować wiele innych specjałów przygotowanych przez Pana Tomasza Królikowskiego.

W międzyczasie Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska podpisywała książki oraz udzielała krótkich wywiadów oraz uczestniczyła w dyskusjach oraz zdjęciach.