Tomasz Ciurlik uhonorowany srebrną wstążeczką podczas VII Gali Wyróżnienia Białej Wstążki

logo-fpbbcpk-logowolskie-centrum-kultury-logo

W dniu 6 grudnia 2016 roku w Wolskim Centrum Kultury przy ul. Obozowej 85 w Warszawie odbył się finał VII edycji Konkursu „Wyróżnienie Białej Wstążki”. Konkurs organizowany przez Fundację Centrum Praw Kobiet oraz Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” ma na celu wybór mężczyzn, którzy w szczególny sposób zasłużyli się pomagając kobietom, reagując na wszelkie formy przemocy i dyskryminacji.

W drodze Konkursu został wybrany miedzy innymi Pan Tomasz Ciurlik

img_2467 img_2688 img_2754a

Dzielnicowy z Komendy Rejonowej Policji w Warszawie. Jak sam mówi, stara się rozwiązywać sprawy trudne i być powiernikiem, który słucha i słyszy innych. Na stanowisku dzielnicowego odnalazł powołanie do lepszego służenia innym, odkrył sens swego zawodu i swoje miejsce na ziemi. W zgłoszeniu zaznaczono, że Laureat był niezwykle opiekuńczy, pomocny w najdrobniejszych czynnościach, zainteresowany, czy pokrzywdzona kobieta nie potrzebuje pomocy i jest bezpieczna.

w-kruk-logotypSrebrne wstążeczki, którymi zostali uhonorowani Laureaci Konkursu, ufundował W.KRUK, najstarsza firma jubilerska w Polsce. Odznaczenia te wykonane zostały w Manufakturze W.KRUK w Poznaniu.