Wesprzyj NIEBIESKĄ LINIĘ!

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej “Porozumienie Bez Barier” zachęca do wsparcia Poradni Telefonicznej “NIEBIESKA LINIA”, która w 2016 roku zapewniła pomoc i porady specjalistów dla ponad 4 tysięcy osób!.

Od 3 lutego br. na platformie platformie Pomagam.im. rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na rzecz Poradni Telefonicznej Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia, szczegóły pod adresem: https://pomagam.im/niebieskalinia.

Szczegółowy opis akcji dostępny jest na stronie: https://pomagam.im/niebieskalinia oraz w komunikacie prasowym: Zbiórka Niebieskiej Linii IPZ na platformie Pomagam.im.

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” powstało w 1995 roku jako placówka Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Założył je znany psycholog i terapeuta Jerzy Mellibruda. Od początku istnienia Pogotowia jego nadrzędnym celem była nie tylko pomoc osobom pokrzywdzonym, lecz także nieustanna edukacja na temat zjawiska przemocy w rodzinie. Więcej informacji na stronie http://www.niebieskalinia.pl/.