Zagłosuj na Kobietę Medycyny 2017!

Przedstawiamy Państwu kolejną Panią nominowaną w konkursie Plebiscyt Kobiety Medycyny 2017, któremu patronuje Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej “Porozumienie Bez Barier”.

Głosować można na stronie Kobiety medycyny

 Bernadetta Głębicka

Absolwentka Studiów Podyplomowych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorantka Wydziału Fizjologii Człowieka Gdańskiej Akademii Medycznej.

Psychofizjolog – diagnosta. Zajmuje się interwencją kryzysową. Posiada stopień mistrzowski w dziedzinie naturopatii. Psychoterapeuta i neuropsycholog kliniczny, specjalista w dziedzinie traumy, trener Biofeedback. Posiada wieloletnie doświadczenie jako psychofizjolog. Propaguje diagnostykę i leczenie metodą biofizykalną. Prowadzi psychoterapię ukierunkowaną na pomoc ofiarom przemocy domowej, wypadków komunikacyjnych, katastrof przemysłowych i kataklizmów naturalnych. Specjalizuje się również w pomocy w adaptacji do starości, śmierci oraz choroby i kalectwa. W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na holistyczne uwarunkowania przyczyn powstawania chorób fizycznych i zaburzeń psychicznych. Od lat zajmuje się promocją zachowań prozdrowotnych podnoszących jakość życia. Jest założycielką Centrum Medycyny Integracyjnej Thymus – Med Bernadetty Głębickiej, z którym współpracę nawiązują nie tylko specjaliści z różnych dziedzin medycyny, ale również z innych dziedzin nauki. Szczególnie spektakularne rezultaty osiąga pomagając osobom cierpiącym z powodu zaburzeń psychosomatycznych, chorób układu pokarmowego, traumy i zaburzeń posttraumatycznych, chorób autoimmunologicznych, zaburzeń odporności u dzieci, alergii i otyłości oraz uzależnień. Metody stosowane przez nią stały się magnesem przyciągającym do niej pacjentów z terenu całej Polski widzących w proponowanych przez nią metodach szansę na to, aby pokonując dolegliwości stali się nie tylko zdrowszymi, ale również silniejszymi i szczęśliwymi osobami. Jej hobby to fizyka kwantowa, w wolnym czasie jest instruktorką jazdy konnej.