Zapraszamy na Dzień Otwarty do domu opieki MEDI-system KONSTANCJA: 25 marca (sobota)

Dom Opieki MEDI-system Konstancja organizuje dzień otwarty  w dniu 25.03.2017 r. (więcej informacji na stronie MEDI-system. ZAPRASZAMY!

Rodzinna sobota z poczęstunkiem i mnóstwem atrakcji pod hasłem Poznajmy się!

Darmowe badania, bezpłatna aplikacja plastrów terapeutycznych (przeciwbólowych), konkursy z nagrodami, spotkanie z alpakami, występy artystyczne – to tylko niektóre z rodzinnych atrakcji przygotowanych na DZIEŃ OTWARTY w domu opieki MEDI-system KONSTANCJA w Bielawie (gm. Konstancin-Jeziorna). Spotkanie pod hasłem Poznajmy się J odbędzie się w sobotę 25 marca w godz. 10.00-16.00 przy ul. Lipowej 1 (dojazd autobusami 700, 710, 724, przystanek Klarysew).

Serdecznie zapraszamy rodziny naszych podopiecznych, ale również naszych sąsiadów i wszystkich chętnych na rodzinną sobotę w KONSTANCJI. Dzień Otwarty to okazja do obejrzenia naszego ośrodka, poznania pielęgniarek, fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych, którzy na co dzień opiekują się seniorami. Nie zabraknie gości z zewnątrz. Będą występy, konkursy z nagrodami, zajęcia plastyczne o tematyce Wielkanocnej – jednym słowem atrakcje dla małych i dużych” – zapowiada Anna Michalska, dyrektor MEDI-system KONSTANCJA.

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia