Pamiętajmy o Plebiscycie Kobiety Medycyny 2017. Głosowaliście już?

Zachęcam Was do zagłosowania na Kobietę Medycyny 2017. Konkurs pod patronatem Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej “Porozumienie Bez Barier” organizują Portale Medyczne.  

Przedstawiamy Panią mgr prawa Paulinę Kieszkowską-Knapik. Oddaj swój głos w konkursie Kobiety Medycyny 2017.

Adwokat w Kancelarii Kieszkowska Rutkowska Kolasiński, fundator i przewodnicząca Rady Nadzorczej Fundacji Lege Pharmaciae

Ekspert w zakresie prawa ochrony zdrowia, zwłaszcza prawa farmaceutycznego, ustawy refundacyjnej i ustawy o działalności leczniczej. Od wielu lat rekomendowana przez polskie (Rzeczpospolita i Dziennik Gazeta Prawna) oraz międzynarodowe (Chambers Europe, PLC Which Lawyer) rankingi jako najlepszy specjalista prawa farmaceutycznego w Polsce.W 2016 roku w Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” została wyróżniona po raz 10. jako lider w kategorii Prawo Farmaceutyczne. “Darzona ogromnym szacunkiem zarówno przez prawników, jak i klientów, Paulina Kieszkowska-Knapik uważana jest za czołowego eksperta w dziedzinie prawa farmaceutycznego. Klienci ceniący sobie szybkość jej porad zauważają „ogromną pasję, z jaką podchodzi do swojej pracy” oraz „wolę walki i załatwiania spraw do końca”. (Chambers Europe 2015: Life Sciences: Star Individuals).\n”Wyróżniająca się postać będąca liderem na rynku, Paulina Kieszkowska-Knapik, jest podziwiana przez swoich klientów, nazywana jest gwiazdą, królową prawa farmaceutycznego w Polsce. Doradza pro bono organizacjom pacjentów, m.in. Polskiej Koalicji Organizacji Pacjentów Onkologicznych, Fundacji Alivia i Federacji Pacjentów Polskich. W ubiegłorocnym rankingu Chambers Global uznana za prawnika formatu europejskiego rekomendowana w dziedzinie prawa ochrony zdrowia i farmaceutycznego (life sciences). Współzałożycielka Fundacji Lege Pharmaciae, organizacji pozarządowej, powstałej w celu analizowania i poddawania debacie publicznej regulacji prawnych w sektorze ochrony zdrowia. W Obywatelskim Forum Legislacji przy Fundacji Batorego działa na rzecz wprowadzenia w Polsce standardów europejskich w dziedzinie stanowienia prawa.