Zagłosuj! Konkurs Kobiety Medycyny 2017

Gorąco namawiamy na aktywny udział w Konkursie Kobiety Medycyny 2017. Wystarczy wejść na stronę www.kobietymedycyny.pl i oddać głos na jedną z Pań. Organizator Portale Medyczne, pod patronatem Fundacji Porozumienie Bez Barier.

Anna Rulkiewicz

Prezes Grupy Lux Med, prezes Związku Pracodawców Medycyny Prywatnej

Sprawny menedżer oraz kobieta sukcesu z powodzeniem kierująca największą siecią medyczną w Polsce, działającą w skoordynowanym modelu zintegrowanej opieki zdrowotnej. Od ponad 13 lat związana z Grupą Lux Med, która pod jej sterami w ciągu ośmiu lat dokonała aż 23 akwizycji. W październiku 2015 grupa zapowiedziała budowę nowego specjalistycznego szpitala na stołecznym Żoliborzu. Pod marką Lux-Med budowana będzie też sieć placówek aptecznych.
\n\nW biznesie – skuteczna i odważna. Silny lider z konkretną wizją. Uważa, że dobrze rozwinięty system ochrony zdrowia to najlepsza inwestycja w kondycję całego państwa i społeczeństwa, a medycyna prywatna – ma być wsparciem, a nie konkurencją dla NFZ. Jej misją i życiowym wyzwaniem jest zmiana rynku usług medycznych w Polsce na taki, który pomoże nam żyć dłużej, lepiej i w dobrym zdrowiu.