ZAPRASZAMY na Dzień Otwarty w domu opieki MEDI-system OSTROWIA: 22 kwietnia (sobota)

Rodzinna sobota pod hasłem Poznajmy się! z poczęstunkiem i mnóstwem atrakcji

Darmowe badania, porady diabetologa, konsultacje fizjoterapeutyczne, spotkanie z alpakami i dogoterapia oraz zajęcia i zabawy dla dzieci – to tylko niektóre z rodzinnych atrakcji przygotowanych na DZIEŃ OTWARTY w domu opieki MEDI-system OSTROWIA.

Spotkanie pod hasłem “Poznajmy się” odbędzie się w sobotę 22 kwietnia w godz. 11.00-15.00 w Wólce Ostrożeńskiej (nieopodal Garwolina).

„Serdecznie zapraszamy rodziny naszych podopiecznych, ale również naszych sąsiadów i wszystkich chętnych na rodzinną sobotę w OSTROWII. Dzień Otwarty to okazja do obejrzenia naszego ośrodka, poznania pielęgniarek, fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych, którzy na co dzień opiekują się seniorami. Dzień umili nam Występ chóru z Żelichowa pod dyrekcją Sławomira Lesisza. Wśród uczestników wylosujemy upominki – jednym słowem zapewniamy atrakcje dla małych i dużych” – zapowiada Anna Sobolewska, dyrektor MEDI-system OSTROWIA.

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia!

Spółka MEDI-system, świadcząca usługi w zakresie opieki długoterminowej, rehabilitacji
i opieki domowej, powstała w 2001 roku. Oferuje ponad 700 miejsc w siedmiu nowoczesnych ośrodkach na Mazowszu i na Śląsku. Ośrodki specjalizują się w usługach opiekuńczo-leczniczych oraz rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej. Podopiecznymi MEDI-system są także osoby dotknięte chorobami otępiennymi (demencja) w przebiegu głównie choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, zaburzeniami poznawczymi, choroby Picka, pląsawicy Huntingtona, neuroboreliozy i innych. Usługi MEDI-system są kierowane do osób, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie. MEDI-system oferuje opiekę na oddziałach rehabilitacyjnych oraz w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (Zakład Opiekuńczo-Leczniczy) lub
w formie komercyjnej. Od 1 stycznia 2016 r. MEDI-system jest częścią europejskiej sieci centrów
i rehabilitacji ORPEA, obecnej w branży od 25 lat z potencjałem blisko 70 000 miejsc w 9 krajach (m.in. Francji, Niemczech, Szwajcarii i Belgii).