Najnowsze wydanie Magazynu Głos Seniora! 

W nowym wydaniu Ogólnopolskiego Głos Seniora możecie przeczytać o tym, że najlepszą receptą na szczęście, według naszej Ambasadorki i Seniora Roku 2015 Pani Lidia Jaźwińska, jest wyjście z zamkniętej przestrzeni do innych ludzi. Potwierdza to także Pan Piotr Cieszewski, który radzi, aby dawać z siebie jak najwięcej młodemu pokoleniu.

Dla miłośników spędzania wolnego czasu na łonie natury przygotowaliśmy praktyczne porady, z których dowiedzą się, jak dbać o działkę. Prof. Kazimierz Wiech, kierownik UTW Uniwersytetu Rolniczego opowie jakie kwiaty najlepiej sadzić, a Pani Eleonora Chmielarska, jak wygląda praca na działce od „zaplecza”.

W dziale „Myśl zdrowo” znajdą Państwo osobiste przeżycia Pani Anna Boraczyńska, która opisała swoją drogą do wyjścia z depresji.O fizjoterapii natomiast będziecie mogli przeczytać Państwo w artykule Pana Przemysława Sekuły.

Zapraszamy również do udziału w konkursach: Zwierzak lekiem na samotność, Stylowa Seniorka, Opowiedz nam swoją historię, Pokonaj smutek, Przekaż nam swój przepis oraz Krzyżówki. Mogą Państwo także przysyłać pytania z dylematami życiowymi, na które będzie odpowiadała Pani Anna Boraczyńska – psycholog praktyk.