“Kącik Babci i Dziadka” w Wilanowie

Ogromnie cieszy nas fakt, że na okoliczność powstawania “Kącika Babci i Dziadka” w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji przy ulicy Radosnej 11 w Wilanowie, partnerem projektu została firma Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) to największy z producentów dużego sprzętu AGD na świecie, który w 2016 roku osiągnął sprzedaż roczną w wysokości ok. 21 mld USD, zatrudniał 93 tys. pracowników i posiadał 70 zakładów produkcyjnych i badawczych ośrodków technologicznych. Koncern sprzedaje produkty Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, Jenn-Air, Hotpoint, Indesit i innych dużych marek w prawie każdym kraju na całym świecie. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na stronie WhirlpoolCorp.com lub na Twitterze pod @WhirlpoolCorp.

 

 

                                                                                    

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” oraz Centrum Kultury Wilanów podjęli współpracę przy tworzeniu czwartego w Polsce „Kącika Babci i Dziadka” w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji przy ul. Radosnej 11 w Wilanowie. Realizację “Kącika” wspierają firmy:

Flügger Sp. z o.o.

Nowodvorski Lighting

Whirlpool Corporation,

EURO-net Sp. z o.o.,

Futerm (Trekassi).

 

         

Flügger
Sp. z o.o.

Nowodvorski Lighting Whirlpool Corporation

Euro-net
Sp. z o.o.

Futerm (Trekassi)