Nowodvorski Lighting wspiera realizację “Kącika Babci i Dziadka” w Wilanowie

                                                    

Metamorfoza przestrzeni w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji w Wilanowie realizowana przez Fundację Jolanty Kwaśniewskiej “Porozumienie Bez Barier” oraz Centrum Kultury Wilanów, dokonuje się dzięki wsparciu Nowodvorski Lighting. Firma ta przekazała lampy oświetleniowe do tworzonego “Kącika Babci i Dziadka”.

 

DZIĘKUJEMY!

 

Nowodvorski Lighting – firma, której przyświeca rodzinna tradycja

 

Od 1994 roku dostarczamy Państwu asortyment lamp najwyższej jakości, które stanowią doskonałe dopełnienie zarówno klasycznych aranżacji, jak i nowoczesnych wnętrz.

W ciągu lat, z małej, rodzinnej firmy mającej kilku pracowników, przeistoczyliśmy się w prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające obecnie ponad 360 osób.

Z biegiem czasu nie zapomnieliśmy jednak o przyświecających nam od samego początku wartościach. Zaufanie oraz więzi to walory szczególnie nam bliskie, dlatego też większość z naszych pracowników jest z nami od wielu lat, a ich wiedza, doświadczenie, staranność i fachowość są podstawowymi czynnikami wpływającym na sukces marki Nowodvorski Lighting.

O naszej ofercie.

Dbamy o to, by na bieżąco śledzić trendy oraz stale poszukiwać nowych rozwiązań. Dzięki temu kolekcje oświetleniowe Nowodvorski Lighting wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale i bogactwem wzorów dającym nieograniczone możliwości aranżacyjne.

W naszej ofercie można znaleźć ponad 1,5 tysiąca modeli lamp. W trosce o zaspokojenie szerokiego wachlarza potrzeb zarówno w zakresie designu jak i funkcjonalności opraw oświetleniowych, nasz asortyment jest nieustannie modyfikowany.

W skład oferty Nowodvorski Lighting wchodzą następujące grupy produktów:

                Modern

                Spotlights

                Bent Glass Lamps

                Classic

                Kids

                Bathroom

                Outdoor

Produkcja.

Nowodvorski Lighting posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 15 000 m2, oraz buduje obecnie nowy magazyn wysokiego składowania o powierzchni 4 500 m2, z zaprojektowanym półautomatycznym procesem kompletacji zamówień, oraz systemem WMS najnowszej generacji. To nowe centrum logistyczne zostanie uruchomione we wrześniu 2017. Zakłady produkcyjne są wyposażone w niezbędny w naszej specjalności, najnowocześniejszy system maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (CNC). Są to m.in.: wtryskarki do tworzyw sztucznych, urządzenie do formowania rotacyjnego tworzyw sztucznych, automaty do gięcia, cięcia rur i drutu, automatyczne wykrawarki rewolwerowe, półautomatyczne prasy krawędziowe, automatyczna maszyna do wyoblania blachy czy automatyczny ploter tnący do wykrawania abażurów. W budowie jest też nowa, całkowicie automatyczna lakiernia elektrostatyczna o wydajności kilkudziesięciu tysięcy elementów na dobę, którą uruchomimy w lipcu 2017. Dla utrzymania ciągłości dostaw oraz możliwości szybkiej reakcji na zamówienia klientów w naszych magazynach komponentów posiadamy dziesiątki tysięcy różnych części

i podzespołów potrzebnych do sprawnego działania. Średnia dzienna produkcja Nowodvorski Lighting wynosi ponad 5 000 szt. opraw oświetleniowych, co w 2016 roku pozwoliło nam uzyskać wynik ponad 1,2 mln sprzedanych sztuk.

Struktura sprzedaży.

Nowodvorski Lighting jest polską firmą z wieloletnią tradycją. Staramy się jednak, by nasze produkty dostępne były także w wielu innych krajach świata. Eksportujemy do 45 państw. Są to: Armenia, Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina,  Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dominika, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Izrael, Katar, Kazachstan, Kirgistan, Kosowo, Liban, Litwa, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Niemcy, Nigeria, Norwegia, Rosja, Rumunia, Tunezja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Eksport stanowi ponad 50% naszej sprzedaży. Posiadamy również 14 lat do-świadczenia w bezpośredniej współpracy z sieciami DIY. Na terenie Polski oraz niektórych krajów europejskich dostarczamy produkty do takich klientów jak: Castorama, Obi czy Black Red White. Poza tym naszymi klientami są dystrybutorzy, hurtownie, sklepy specjalistyczne, sklepy internetowe i wysyłkowe oraz developerzy w Polsce i w 45 innych krajach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.nowodvorski.com oraz kontaktu z nami pod adresami:

[email protected]

oraz [email protected]