BLUM wspiera realizację “Kącika Babci i Dziadka” w Wilanowie

Ogromnie się cieszymy, że firma BLUM dołączyła do grona sponsorów Wilanowskiego “Kącika Babci i Dziadka”.

                                                    

Otrzymaliśmy okucia od firmy BLUM na przeprowadzenie metamorfozy wnętrza w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji, realizowanej przez Fundację Jolanty Kwaśniewskiej “Porozumienie Bez Barier” we współpracy z Centrum Kultury Wilanów.

Firma Blum którą Julius Blum założył ponad 60 lat temu, to dziś renomowany producent najwyższej jakości systemów okuć meblowych takich jak systemy szuflad, zawiasów oraz podnośników do szafek górnych, jak również systemów do otwierania mebli bez uchwytów. Te innowacyjne rozwiązania wyprzedzają potrzeby rynku oraz wyznaczają nowe trendy. Produkty Blum są tak skonstruowane, by w codziennym użytkowaniu gwarantować funkcjonalność i trwałość. Ich jakość pozostaje niezmienna przez cały okres użytkowania, dlatego firma Blum udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje produkty.

Filozofia globalnych korzyści

„Producent mebli, sprzedawca, montażysta, czy użytkownik kuchni – każdy powinien korzystać z zalet produktów Blum i czerpać z tego osobiste korzyści“, takie znaczenie ma filozofia globalnych korzyści Blum i z tą myślą powstaje każdy produkt Blum.

Jakość

Kompleksowe podejście do kwestii jakościowych dotyczy nie tylko samych produktów. Również w zakresie usług, czy w kontaktach z partnerami i klientami firma chciałaby sprostać tym samym wymaganiom jakościowym.

Innowacje

Wspieranie klientów przy pomocy innowacyjnych rozwiązań i zapewnienie przedsiębiorstwu dobrych wyników w długim okresie wymaga konsekwentnego inwestowania w badania i rozwój, zakłady i maszyny oraz kształcenie pracowników. Na całym świecie Blum posiada ponad 1.200 zarejestrowanych patentów i jest zaliczany do najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w Austrii.

Środowisko naturalne

W firmie Blum wszyscy są przekonani, że w długim okresie ekologiczne postępowanie przynosi także ekonomiczne korzyści. Trwałość produktów jest tylko jednym z wielu ważnych aspektów. Dalszymi istotnymi elementami są: korzystanie z przyjaznych dla środowiska procesów, mądre wykorzystanie materiałów i rozsądne gospodarowanie energią.

DYNAMIC SPACE

Dobry przebieg pracy, optymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej i wysoki komfort ruchu to ważne cechy funkcjonalnej kuchni. Pomysły Blum dotyczące jej planowania pozwalają zorganizować wnętrze mebli, by było ono funkcjonalne, komfortowe i ergonomiczne.