Patronat dwumiesięcznika “DPS. Magazyn Dyrektora” nad naszymi “Kącikami”!

Z największą radością dzielimy się informacją, że dwumiesięcznik “Dom Pomocy Społecznej. Magazyn Dyrektora” objął patronatem nasz program “Kąciki Babci i Dziadka”!!! Ogromnie cieszymy się z tego merytorycznego wsparcia i mamy nadzieję, że dzięki patronatowi uda nam się dotrzeć z naszą “kącikową” ideą do szerszego grona odbiorców.

„Dom Pomocy Społecznej. Magazyn Dyrektora” to jedyne na rynku profesjonalne czasopismo skierowane do dyrektorów domów pomocy społecznej wydawane przez Wydawnictwo Oficyna MM z Poznania. Celem czasopisma jest praktyczna pomoc dyrektorom DPS-ów w prowadzeniu placówek i rozwiązywaniu codziennych problemów.

Dwumiesięcznik przygotowuje zespół prawników, psychologów, psychoterapeutów, a także doświadczonych pracowników placówek pomocy społecznej. W publikacji znajdują się m.in.: wskazówki ekspertów przydatne w zarządzaniu placówką; przystępnie omówione akty prawne, istotne dla prawidłowego funkcjonowania placówki; informacje o najnowszych i planowanych zmianach w przepisach prawa; kompleksowo omówione zagadnienia związane z prowadzeniem spraw kadrowych oraz finansowych; specjalistyczne materiały z zakresu ochrony danych osobowych; praktyczne wskazówki dotyczące pracy z mieszkańcami; a także wzory dokumentów.