BĘDZIEMY KRĘCIĆ DRUGI SPOT!!!

Zaczęliśmy przygotowania do realizacji drugiego fundacyjnego spotu, promującego program “Oswajanie Starości”. Podobnie jak w 2015 roku mamy ogromną przyjemność współpracować z ANGIRIS. Na tę okoliczność w siedzibie fundacji odbył się wczoraj casting, w którym wzięli udział zaproszeni wolontariusze, głównie seniorzy.

Panowała wspaniała atmosfera życzliwości i sympatii. Wszystkim uczestnikom castingu dziękujmy za poświęcony czas, uśmiech i cierpliwość, a ANGIRIS za profesjonalne wsparcie i koncepcję spotu. O postępach w pracach poinformujemy wkrótce!

 

 

 

 

 

 

 

Angiris – jesteśmy niezależną firmą produkującą filmy, animacje i wideo do social media. Zajmujemy się kompleksową realizacją – od koncepcji poprzez produkcję i postprodukcję dla TV, kin, oraz Internetu. Niezależnie od tego czy projekt jest mały czy duży, potrafimy znaleźć dobre rozwiązania dla każdego. Cenimy partnerstwo – dlatego budujemy dobre relacje ze wszystkimi na planie i poza planem. Jasno stawiamy sprawy i dzięki temu dostarczamy potrzebnych rozwiązań. Słuchamy, rozumiemy, doradzamy.