“MAMY CAŁE ŻYCIE DO OPOWIEDZENIA” – SPOT SPOŁECZNY Z IRENĄ SANTOR

16 grudnia w Kinie Atlantic odbyła się uroczysta premiera naszego społecznego spotu „Mamy całe życie do opowiedzenia” z udziałem ikony polskiej muzyki Ireny Santor.

Premierę spotu poprzedził panel: Mamy całe życie do opowiedzenia – o porozumieniu międzypokoleniowym i dobrych praktykach związanych z oswajaniem starości, w czasie którego rozmawialiśmy o porozumieniu międzypokoleniowym oraz miejscu i roli seniorów w społeczeństwie. Wzięli w nim udział zaproszeni przez nas młodzi wolontariusze i starsi, którzy pięknie dzielili się swoim doświadczeniem.O problematyce starości dyskutowali: Jolanta Kwaśniewska, Irena Santor, Paweł Rabiej – zastępca prezydenta m.st. Warszawy, Daniel Rusin – Reżyser Życia, Elżbieta Pomaska – ekspertka Fundacji ds. osób starszych, Robert Woźniak – dyrektor Centrum Kultury Wilanów. Rozmowę poprowadził: Artur Wolski. Z tej okazji na tort zaprosił Słodki Przystanek w Atlanticu.

Spot Mamy całe życie do opowiedzenia” promuje program „Oswajanie Starości”, od 2015 roku realizowany przez  Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier”. Jego misją jest spowodowanie, by sytuacja osób starszych w Polsce stała się przedmiotem nieustającej troski tych, którzy o niej decydują. „Oswajanie Starości“ oznacza również uświadomienie sobie, że starość jest nieuchronnym etapem naszego życia i to od nas samych zależy, jak się na ten etap przygotujemy. Poprzez program nasza Fundacja chce odczarować ten okres życia: starszy człowiek może być aktywny i piękny. Zaawansowany wiek nie musi oznaczać wykluczenia oraz poczucia braku przydatności

Fundacja Porozumienie Bez Barier” swoimi działaniami chce pokazać, że w sile wieku można kultywować przyjaźnie, nawiązywać nowe znajomości, oddawać się hobby, uprawiać sport, modnie się ubierać, żyć aktywnie i zdrowo oraz korzystać z nowych technologii.  Równocześnie wciąż zbyt rzadko mówi się o tym, że ludzie dojrzali to ogromny kapitał społeczny, którego nie można zmarnować.

Żeby obejrzeć spot, kliknij w zdjęcie >>>>>>>>>>>>>

Twórcy spotu:

Angiris – jesteśmy niezależną firmą produkującą filmy, animacje i wideo do social media. Zajmujemy się kompleksową realizacją – od koncepcji poprzez produkcję i postprodukcję dla TV, kin, oraz Internetu. Niezależnie od tego czy projekt jest mały czy duży, potrafimy znaleźć dobre rozwiązania dla każdego. Cenimy partnerstwo – dlatego budujemy dobre relacje ze wszystkimi na planie i poza planem. Jasno stawiamy sprawy i dzięki temu dostarczamy potrzebnych rozwiązań. Słuchamy, rozumiemy, doradzamy.

Partnerzy wydarzenia:

Dziękujemy za pomoc: