INAUGURACJA PROGRAMU VITAL VOICES “JESTEM LIDERKĄ”
Z UDZIAŁEM JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ

Prezeska zarządu naszej fundacji, Jolanta Kwaśniewska jest Honorową Patronką Vital Voices w Polsce. W pierwszym tygodniu października wzięła udział w uroczystej Gali inaugurującej projekt “Jestem Liderką”. To była 3. edycja programu, który Vital Voices kieruje do uczennic szkół ponadpodstawowych i studentek w wieku 16-19 lat.

Celem projektu jest wspieranie rozwoju talentów przywódczych, obalanie stereotypów dotyczących kobiet oraz promowanie kobiecego stylu przywództwa. W trakcie części stacjonarnej, która odbyła się w dniach 7-13.10, uczestniczki programu spotkały się z wieloma inspirującymi osobami (szefowe firm, ambasadorzy, artyści), uczestniczyły w warsztatach medialnych, poznały swój styl myślenia i działania oraz jego mocne stron, uczyły się budowania pewności siebie i poczucia własnej wartości, a także pochyliły się nad planowaniem swoich ścieżek kariery.

W kolejnym etapie, do końca marca 2021, uczestniczki wezmą udział jeszcze w kilku warsztatach i spotkaniach online. W tej formie otrzymają kolejną porcję wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i przywództwa. W tym czasie pozostaną również pod opieką mentorek.

Do końca marca uczestniczki mają też pracować nad projektem społecznym. Pod koniec marca, po ich zrealizowaniu laureatki otrzymają dyplomy ukończenia 3. edycji Programu.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z inauguracji projektu.

 

Poniżej fotorelacja z wydarzenia

Informacja powstała dzięki materiałom otrzymanym od Vital Voices Polska.