Partnerzy

Black Red White to wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Już od ponad 25-ciu lat firma oferuje swoim klientom kompleksową ofertę mebli do całego mieszkania. Szeroka oferta produktów, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia utrzymuje się w gronie najbardziej znanych i cenionych polskich marek. Wśród szerokiego portfolio produktów znajdują się meble pokojowe, stoły i krzesła, meble tapicerowane, szafy, materace, a także meble kuchenne w postaci funkcjonalnych zestawów i kuchni wykonywanych na wymiar każdego wnętrza. Dopełnieniem oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje dywany i akcesoria do wszystkich domowych pomieszczeń. Ofertę mebli i dodatków Black Red White można znaleźć w sieci salonów na terenie całej Polski.

JYSK GROUP ma swoje korzenie w Skandynawii. Pierwszy sklep otwarto w Danii w 1979 roku. Dziś JYSK GROUP posiada ponad 2400 sklepów oraz 20000 pracowników w 45 krajach.  W Niemczech i Austrii grupa działa pod nazwą Dänisches Bettenlager. Nazwa JYSK obowiązuje w pozostałych krajach. Ambicją JYSK GROUP jest oferowanie dobrej oferty dla każdego i obecność na każdym kontynencie. Właścicielem JYSK GROUP jest Lars Larsen, który jest również właścicielem sieci meblowych Bolia.com, IDEmøbler oraz ILVA – jak i wielu innych firm. Łączny obrót sieci LARS LARSEN GROUP to 3,4 miliarda euro.

Polska firma Paged jest jednym z czołowych europejskich producentów mebli, szczególnie pod względem unikalności oferty, wśród której są meble gięte – ręcznie wytwarzane tylko w kilku miejscach na świecie. Z dwóch zakładów zlokalizowanych w Jasienicy i Sędziszowie Małopolskim pochodzą kolekcje, które trafiają na rynek polski oraz do 50 krajów na wszystkich kontynentach, w tym m.in. do tak odległych miejsc, jak Japonia, Australia, Stany Zjednoczone czy Kolumbia.

Meble cechuje unikalne i zaawansowane wzornictwo, pieczołowitość wykonania, różnorodność wykończenia oraz duży udział starannie wyselekcjonowanego litego drewna i naturalnych fornirów. Oferta pod marką Paged dostępna jest w 250 punktach dystrybucji na terenie całej Polski. Różnorodność wzornicza poszczególnych kolekcji mebli sprawia, że nasze meble sprawdzają się w każdym wnętrzu i wizji estetycznej.

Kratki.pl Marek Bal Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję kratek kominkowych. Dziś jesteśmy znanym i cenionym producentem kominków, biokominków, pieców wolnostojących, kratek oraz akcesoriów kominkowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości i trwałości naszych produktów, szybko znaleźliśmy się w czołówce firm kominkowych w Europie. Nasze produkty znajdziesz w Polsce oraz takich krajach jak: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja, Niemcy, Słowenia, Cypr, Grecja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia, Francja, Rumunia, Bułgaria, Austria, Szwajcaria i Włochy.

Od początku istnienia przyświeca nam idea „Dobre, bo polskie”, a wyróżnikiem na tle konkurencji jest troska o dostarczenie Klientom produktu bezpiecznego i efektywnego. Dbamy, by nasze urządzenia spełniały najwyższe standardy i były zgodne z restrykcyjnymi normami. Niezawodną jakość oferowanych produktów i usług zapewnia doświadczona kadra, posiadająca szeroką wiedzę techniczną na temat produktów, instalacji i logistyki.

Dekoria – polska marka, która tworzy europejskie wnętrza

Dekoria to znana i ceniona marka w branży wnętrzarskiej oraz jeden z największych sklepów internetowych oferujący ponad 50 tysięcy oryginalnych i niepowtarzalnych produktów do kompleksowej dekoracji wnętrz, m.in. rolety rzymskie, zasłony i inne dekoracje tekstylne (również na wymiar indywidualny), dywany, meble, pościel, lampy itp. Od 12-u lat działa z sukcesem na rynku polskim oraz posiada 15 e-sklepów zagranicznych. Współpracuje także z architektami, projektantami, sklepami i hotelami. Więcej na stronie www.dekoria.pl

Flügger to duńska marka kompletnego asortymentu wysokiej jakości i przyjaznych środowisku produktów dekoracyjnych do wykończenia powierzchni. W sieci własnych sklepów oferuje farby do ścian, sufitów, na elewację, produkty dedykowane do ochrony drewna, masy szpachlowe, narzędzia malarskie, a także szeroki wybór tapet, o unikalnym i ponadczasowych wzornictwie. Zapewnia profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo zarówno klientom indywidualnym jak i profesjonalnym.

Nowodvorski Lighting to firma z rodzinną tradycją. Od 1994 roku dostarcza na rynek asortyment lamp najwyższej jakości, który stanowi doskonałe dopełnienie zarówno klasycznych aranżacji, jak i nowoczesnych wnętrz. W trosce o zaspokojenie szerokiego wachlarza potrzeb zarówno w zakresie designu jak i funkcjonalności opraw oświetleniowych, firma nieustannie modyfikuje swój asortyment, przez co już dziś można znaleźć w jej ofercie ponad 1,5 tysiąca modeli lamp. Nowodvorski Lighting posiada dwa zakłady produkcyjne oraz nowe centrum logistyczne, które są wyposażone w najnowocześniejszy system maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (CNC). Firma eksportuje swoje produkty do 45 państw. Więcej na stronie www.nowodvorski.com.

PolGuard® Consulting Sp. z o.o., jest pierwszą spółką, która została utworzona po to by specjalizować się w problematyce ochrony danych osobowych i do dziś jedyną, która przed rozpoczęciem działalności zgłosiła swoje zbiory danych osobowych do rejestru zbiorów danych osobowych prowadzonego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) i sukcesywnie robi to w miarę zmian przepisów.
PolGuard® Consulting Sp. z o.o., wspiera Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” w zakresie problematyki ochrony danych osobowych, a prezes zarządu Robert Gadzinowski pełni w fundacji obowiazki administratora bezpieczeństwa informacji (ABI).

EasySoftware działa od 2009 i zajmuje się projektowaniem oprogramowania oraz doradztwem w zakresie IT. Od zawsze byliśmy związani z marketingiem, a z doświadczeń pracy z wieloma agencjami powstał EasyProject.

Agencja Dębek z zaangażowaniem integruje zespoły poprzez efektywne, wyzwalające kreatywność i rozbudzające chęć do działania, a jednocześnie wartościowe społecznie wydarzenia firmowe, wyjazdy i projekty. Często wartością dodaną tych przedsięwzięć jest pomoc ludziom pokrzywdzonym przez los.

Grupa Codex – PR, komunikacja, sport, eventy. Wcześniej działająca pod nazwą Codex Media.

„Dom Pomocy Społecznej. Magazyn Dyrektora” to jedyne na rynku profesjonalne czasopismo skierowane do dyrektorów domów pomocy społecznej wydawane przez Wydawnictwo Oficyna MM z Poznania. Celem czasopisma jest praktyczna pomoc dyrektorom DPS-ów w prowadzeniu placówek i rozwiązywaniu codziennych problemów.

Dwumiesięcznik przygotowuje zespół prawników, psychologów, psychoterapeutów, a także doświadczonych pracowników placówek pomocy społecznej. W publikacji znajdują się m.in.: wskazówki ekspertów przydatne w zarządzaniu placówką; przystępnie omówione akty prawne, istotne dla prawidłowego funkcjonowania placówki; informacje o najnowszych i planowanych zmianach w przepisach prawa; kompleksowo omówione zagadnienia związane z prowadzeniem spraw kadrowych oraz finansowych; specjalistyczne materiały z zakresu ochrony danych osobowych; praktyczne wskazówki dotyczące pracy z mieszkańcami; a także wzory dokumentów.

PPG: WE PROTECT AND BEAUTIFY THE WORLD™

PPG to firma, która każdego dnia pracuje nad tworzeniem i dostarczaniem farb, powłok i materiałów, którym konsumenci ufają od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pomagamy sprostać wyzwaniom, jakie stoją przed naszymi klientami. Nasza siedziba główna znajduje się w Pittsburghu w Pensylwanii, a swoje oddziały mamy w ponad 70 krajach na świecie. W 2016 roku osiągnęliśmy 14,3 mld USD przychodów. Obsługujemy klientów z branży budowlanej, przemysłowej, transportowej, dóbr konsumenckich. Aby dowiedzieć się o nas więcej wystarczy zajrzeć na stronę www.ppg.com.

Slogan We protect and beautify the world jest znakiem towarowym a Logo PPG jest zastrzeżonym znakiem towarowym PPG Industries Ohio, Inc.

SINIAT Sp. z o.o. Jesteśmy wiodącym producentem rozwiązań do suchej zabudowy wnętrz oraz elewacji. Nasze produkty i systemy są instalowane w budynkach na terenie całego kraju; gwarantują one, że domy, szkoły, szpitale i miejsca pracy są cieplejsze i suchsze. Dzięki naszym produktom oraz systemom mieszka się w nich i pracuje spokojniej i bezpieczniej. Nasze doświadczenie pozwala nam wspierać naszych partnerów, a w konsekwencji ulepszać metody budowy domów. Więcej na stronie: http://siniat.pl/pl-pl/o-nas.

Firma KlimaMika tworzy lepsze warunki do pracy, wypoczynku, życia, udoskonalając powietrze. Firma ta specjalizuje się w usługach z zakresu klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. Zajmuje się także projektowaniem i serwisem oraz pomaga dobrać.

Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) to największy z producentów dużego sprzętu AGD na świecie, który w 2016 roku osiągnął sprzedaż roczną w wysokości ok. 21 mld USD, zatrudniał 93 tys. pracowników i posiadał 70 zakładów produkcyjnych i badawczych ośrodków technologicznych. Koncern sprzedaje produkty Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, Jenn-Air, Hotpoint, Indesit i innych dużych marek w prawie każdym kraju na całym świecie. Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na stronie WhirlpoolCorp.com lub na Twitterze pod @WhirlpoolCorp.

Salony jubilerskie W.KRUK.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku.

AM Print&Service Group Sp. z o.o. to profesjonalna drukarnia wielkoformatowa o szerokiej ofercie wydruków wielkoformatowych.To firma nowatorska, silnie rozwijająca się o ugruntowanej pozycji na rynku. Adt specjalizuje się w wielkoformatowym druku solventowym. Druk przeznaczony jest do produkcji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych nośników reklamowych.

Spółka Tomorrow Vision to firma reklamowa, która posiada sieć nośnikówzainstaklowanych w windach: LiftAdverts i PrestigeAdverts. Taka forma reklamy wykorzystuje to co najciekawsze w marketingu, czyli budowanie relacji skojarzeń z odbiorcą. Poprzez swój zasięg, czas trwania oraz bezpośredni kontakt z odbiorcą jest jednym z najbardziej skutecznych medium. 

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów jest liderem w dziedzinie kompleksowego monitoringu Internetu, social media, prasy, radia i telewizji, uhonorowanym tytułem Gazeli Biznesu 2011 i 2015. Firma świadczy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Angiris – jesteśmy niezależną firmą produkującą filmy, animacje i wideo do social media. Zajmujemy się kompleksową realizacją – od koncepcji poprzez produkcję i postprodukcję dla TV, kin, oraz Internetu. Niezależnie od tego czy projekt jest mały czy duży, potrafimy znaleźć dobre rozwiązania dla każdego. Cenimy partnerstwo – dlatego budujemy dobre relacje ze wszystkimi na planie i poza planem. Jasno stawiamy sprawy i dzięki temu dostarczamy potrzebnych rozwiązań. Słuchamy, rozumiemy, doradzamy.

PRZYJACIELE