Partnerzy

PolGuard® Consulting Sp. z o.o., jest pierwszą spółką, która została utworzona po to by specjalizować się w problematyce ochrony danych osobowych i do dziś jedyną, która przed rozpoczęciem działalności zgłosiła swoje zbiory danych osobowych do rejestru zbiorów danych osobowych prowadzonego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) i sukcesywnie robi to w miarę zmian przepisów.
PolGuard® Consulting Sp. z o.o., wspiera Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” w zakresie problematyki ochrony danych osobowych, a prezes zarządu Robert Gadzinowski pełni w fundacji obowiazki administratora bezpieczeństwa informacji (ABI).

EasySoftware działa od 2009 i zajmuje się projektowaniem oprogramowania oraz doradztwem w zakresie IT. Od zawsze byliśmy związani z marketingiem, a z doświadczeń pracy z wieloma agencjami powstał EasyProject.

Agencja Dębek z zaangażowaniem integruje zespoły poprzez efektywne, wyzwalające kreatywność i rozbudzające chęć do działania, a jednocześnie wartościowe społecznie wydarzenia firmowe, wyjazdy i projekty. Często wartością dodaną tych przedsięwzięć jest pomoc ludziom pokrzywdzonym przez los.

Grupa Codex – PR, komunikacja, sport, eventy. Wcześniej działająca pod nazwą Codex Media.

Salony jubilerskie W.KRUK.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku.

AM Print&Service Group Sp. z o.o. to profesjonalna drukarnia wielkoformatowa o szerokiej ofercie wydruków wielkoformatowych.To firma nowatorska, silnie rozwijająca się o ugruntowanej pozycji na rynku. Adt specjalizuje się w wielkoformatowym druku solventowym. Druk przeznaczony jest do produkcji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych nośników reklamowych.

Spółka Tomorrow Vision to firma reklamowa, która posiada sieć nośnikówzainstaklowanych w windach: LiftAdverts i PrestigeAdverts. Taka forma reklamy wykorzystuje to co najciekawsze w marketingu, czyli budowanie relacji skojarzeń z odbiorcą. Poprzez swój zasięg, czas trwania oraz bezpośredni kontakt z odbiorcą jest jednym z najbardziej skutecznych medium. 

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów jest liderem w dziedzinie kompleksowego monitoringu Internetu, social media, prasy, radia i telewizji, uhonorowanym tytułem Gazeli Biznesu 2011 i 2015. Firma świadczy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

przyjaciel19 przyjaciel17 przyjaciel16

 

przyjaciel15 przyjaciel14 przyjaciel13 przyjaciel12

 

przyjaciel11 przyjaciel10 przyjaciel9 przyjaciel8

 

przyjaciel7 przyjaciel6 przyjaciel5 przyjaciel4

 

przyjaciel3 przyjaciel2 przyjaciel1