Oswajanie starości / Międzypokoleniowe warsztaty kulinarne / Wielkanoc 2018

We współpracy z Akademią Kulinarną Whirlpool zorganizowaliśmy 29 marca 2018 roku wielkanocne warsztaty kulinarne dla Seniorów oraz dzieci z Domu Dziecka w Pęcherach. Warsztaty odbyły się w siedzibie Akademii Kulinarnej Whirlpool przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie.

Tematem przewodnim wielkanocnego spotkania były jajka w każdej postaci: przygotowaliśmy pastę jajeczną, jajka na grzankach, farsz, kolorowe jajka-zwierzątka, a także ciasteczka ryżowe. Na świątecznym stole znalazły też swoje miejsce tradycyjny żurek oraz pięknie ozdobione mazurki. Po skończonym biesiadowaniu pomalowaliśmy pisanki i podzieliliśmy się opowieściami o tradycjach Święta Wielkiej Nocy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za cudowne wspomnienia z razem spędzonych chwil! Dziękujemy Seniorom, Dzieciom, genialnym kucharzom i całemu Zespołowi Akademii Kulinarnej oraz Whirlpoola. To kolejne takie międzypokoleniowe spotkanie, które tyle radości i uśmiechu przyniosło wszystkim stronom.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ.

Fot. Magda Ghia

Zapoznajcie się z wielkanocnymi przepisami Seniorów i przeczytajcie relacje z warsztatów!

Wielkanocne przepisy od Seniorów

Dzielimy się przepisami na tradycyjne, wielkanocne dania, które Seniorzy przekazali Dzieciom z Domu Dziecka w Pęcherach podczas międzypokoleniowego spotkania w Akademii Kulinarnej Whirlpool 29 marca 2018 roku. Przepisy pani Kasi...
Read More

Wielkanocne warsztaty międzypokoleniowe

29 marca 2018 roku Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” wraz z Akademią Kulinarną Whirlpool wspólnie zorganizowały wielkanocne warsztaty kulinarne dla Seniorów oraz Dzieci z Domu Dziecka w Pęcherach, które...
Read More