Wesprzyj

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej “Porozumienie Bez Barier” od 2004 roku posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000167578.

Otrzymane przelewy darowizny przeznaczamy w całości na cele statutowe.

WSPIERAJ FUNDACJĘ JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ “POROZUMIENIE BEZ BARIER” z PAYu

Darowiznę na cele statutowe Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej “Porozumienie Bez Barier” można przekazać poprzez system płatności elektronicznych PayU.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” z siedzibą w Warszawie przy Al. Przyjaciół 8/1a, w celu komunikacji z Darczyńcami, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Informacje o przetwarzaniu danych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” z siedzibą w Warszawie przy Al. Przyjaciół 8/1a, zwana dalej Fundacją. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu komunikacji z „Darczyńcami”. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

WSPIERAJ FUNDACJĘ JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ “POROZUMIENIE BEZ BARIER” przelewem tradycyjnym
numer konta

31 1030 1016 0000 0000 0347 4000

Nazwa i adres organizacji pożytku publicznego:

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej
“Porozumienie Bez Barier”
Al. Przyjaciół 8 lok. 1 A
00-565 Warszawa

Tytułem:
Darowizna na cele statutowe – Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej “Porozumienie Bez Barier”