Czek na 40 000 PLN od L’Oreal Groupe

31 sierpnia 2023

Jesteśmy wzruszeni i pełni wdzięczności dla L’Oreal Groupe za bezustanną pomoc i wsparcie, jakiego doświadczamy na każdym kroku.

Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska była Gościnią corocznej Konferencji firmy L’Oreal Groupe, która odbyła się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Podczas wydarzenia, na ręce Pani Prezydentowej przekazany został czek na kwotę 40 000 PLN. Kwota ta zasili realizację naszych celów statutowych.

Od początku wojny w Ukrainie, firma L’Oreal dostarcza naszej Fundacji kosmetyki, środki higieniczne i artykuły pierwszej potrzeby, które dystrybuujemy wśród uchodźczyń wojennych; przekazujemy je kobietom i ich rodzinom, które pomocy tak bardzo potrzebują.

To wielkie wsparcie, dzięki któremu możemy działać jeszcze skuteczniej. Pracownicy firmy zaangażowali się również w nasz projekt Mentoriada – program wzmacniania ukraińskich Kobiet-Liderek. W październiku realizujemy drugą edycję projektu, przed nami kolejne wspólne wyzwania i aktywności.

Przeogromnie i szczególnie dziękujemy Pani Ninie Yedigaryan, która jest motorem tych działań, naszą wielką Przyjaciółką i osobą o niespotykanej empatii i wielkim sercu. Dziękujemy Ci, że JESTEŚ!

Dziękujemy Panu Valeremu Gaucherand – Dyrektorowi Generalnemu na Polskę i kraje bałtyckie, Pani Annie McMahon – Dyrektorce Generalnej Działu oraz wszystkim pracownikom L’Oreal Groupe za Wasze zaangażowanie, chęć niesienia pomocy i zmieniania świata na lepsze. Niesiecie nadzieję na lepsze jutro.

fot. Aleksandra Gawron

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl