Intensywny początek Nowego Roku!

8 stycznia 2024

Z pełną mocą dystrybuujemy dary w postaci kosmetyków od L’Oreal Groupe, ale również aromatycznych herbat od Adalbert’s Tea, zarówno polskim jak i ukraińskim organizacjom, które pod swoją bezpośrednią opieką mają tysiące potrzebujących. Pamiętamy o naszych polskich seniorach, samotnych matkach, jak również z pełnym oddaniem bezustannie wspieramy ukraińskie organizacje, z którymi od początku wojny jesteśmy w bieżącym kontakcie monitując sytuację oraz potrzeby.

W samym pierwszym tygodniu Nowego Roku przekazaliśmy bezpośrednio z magazynu Adalbert’s Tea paletę herbat, Fundacji Natalii Levine z Zaporoża, która w osobie Natalii i Denisa działa dzień i noc świadcząc pomoc ewakuowanym w terenów objętych rosyjską agresją. Fundację tę poznaliśmy dzięki naszemu Przyjacielowi, Andrzejowi Mellerowi, który od lat jest cenionym korespondentem wojennym. Przekazaliśmy im również kosmetyki od L’Oreal. Dziękujemy Panu Wojciechowi Dmowskiemu – Prezesowi Adalbert’s Tea, który osobiście towarzyszył przekazaniu darów!

Setki kosmetyków przekazaliśmy również fantastycznej Fundacji Joanny Radziwiłł “Opiekuńcze Skrzydła”, która to zajmuje się pomocą dzieciom i rodzinom znajdującym się w bardzo trudnych sytuacjach życiowych, prowadząc trzy domy Fundacyjne.

Kosmetyki powędrowały również do Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie, które prowadzi Dom Pomocy Społecznej. Fantastycznie zarządzana placówka, w której to kilka lat temu otworzyliśmy pierwszy Kącik Babci i Dziadka.

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl