Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!

„Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!” to nowatorski poradnik wydany w ramach programu “Oswajanie starości” w 2015 roku. Wskazówki w nim zawarte dotyczące żywienia, jak i aktywności fizycznej zostały przygotowane z myślą o zmieniających się z wiekiem potrzebach i możliwościach organizmu.  

W rozdziale o zdrowym i niedrogim odżywaniu znajdziemy rady jak komponować posiłki, by były nie tylko smaczne, ale pomagały również zapobiegać i zwalczać dolegliwości zdrowotne. Czytelnikom pomoże w tym przygotowany przez mgr Lidię Trawińską program żywieniowy, a zasady racjonalnego odżywiania wyjaśnia dr n. med. Marzena Rypina.

Swoimi autorskimi przepisami podzielili się: Urszula Dudziak – jedna z najwybitniejszych współczesnych wokalistek, malarka i pisarka Hanna Bakuła, modelka, właścicielka agencji PR Bogna Sworowska, najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni Ewa Wachowicz, modelka, dziennikarka i propagatorka zdrowego stylu życia Agnieszka Maciąg, piosenkarka Natalia Kukulska, aktorka Katarzyna Zielińska, szefowie kuchni – Tomasz Królikowski, Maciej Majewski i Witek Iwański oraz Jolanta Kwaśniewska.

Co ważne w niektórych przepisach podany jest również orientacyjny koszt składników!

Zdrowy styl życia to także regularny wysiłek fizyczny, który nie tylko pomoże w walce z nadwagą, ale sprawi, że zbudujemy i utrzymamy dobrą formę przez lata. Proponowany w książce program ćwiczeń został przygotowany przez dr hab. prof. nadzw. Marka Żaka – są one opatrzone zdjęciem i dokładnym opisem. Można wykonywać je w domu bez specjalnego i kosztownego sprzętu. Na ilustrujących je fotografiach zobaczymy Erwinę Ryś-Ferens – panczenistkę, olimpijkę, medalistkę mistrzostw Europy i świata.

WSPIERAJ FUNDACJĘ JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ “POROZUMIENIE BEZ BARIER” kup tę publikację!

Cena: 35 zł
Akceptuje REGULAMIN sprzedaży publikacji

Informacje o przetwarzaniu danych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” z siedzibą w Warszawie przy Al. Przyjaciół 8/1a, zwana dalej Fundacją (zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu komunikacji z „Nabywcami”. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przykładowe (1)

Pobierz PDF ( 4 MB )

Przykładowe (2)

Pobierz PDF ( 12 MB )

Przykładowe (1)

Pobierz PDF ( 37 MB )