Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!

„Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!” to nowatorski poradnik wydany w ramach programu “Oswajanie starości” w 2015 roku. Wskazówki w nim zawarte dotyczące żywienia, jak i aktywności fizycznej zostały przygotowane z myślą o zmieniających się z wiekiem potrzebach i możliwościach organizmu.  

W rozdziale o zdrowym i niedrogim odżywaniu znajdziemy rady jak komponować posiłki, by były nie tylko smaczne, ale pomagały również zapobiegać i zwalczać dolegliwości zdrowotne. Czytelnikom pomoże w tym przygotowany przez mgr Lidię Trawińską program żywieniowy, a zasady racjonalnego odżywiania wyjaśnia dr n. med. Marzena Rypina.

Swoimi autorskimi przepisami podzielili się: Urszula Dudziak – jedna z najwybitniejszych współczesnych wokalistek, malarka i pisarka Hanna Bakuła, modelka, właścicielka agencji PR Bogna Sworowska, najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni Ewa Wachowicz, modelka, dziennikarka i propagatorka zdrowego stylu życia Agnieszka Maciąg, piosenkarka Natalia Kukulska, aktorka Katarzyna Zielińska, szefowie kuchni – Tomasz KrólikowskiMaciej Majewski i Witek Iwański oraz Jolanta Kwaśniewska.

Co ważne w niektórych przepisach podany jest również orientacyjny koszt składników!

Zdrowy styl życia to także regularny wysiłek fizyczny, który nie tylko pomoże w walce z nadwagą, ale sprawi, że zbudujemy i utrzymamy dobrą formę przez lata. Proponowany w książce program ćwiczeń został przygotowany przez dr hab. prof. nadzw. Marka Żaka – są one opatrzone zdjęciem i dokładnym opisem. Można wykonywać je w domu bez specjalnego i kosztownego sprzętu. Na ilustrujących je fotografiach zobaczymy Erwinę Ryś-Ferens – panczenistkę, olimpijkę, medalistkę mistrzostw Europy i świata.

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl