Gorąco zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka podcastu “Porozmawiajmy przy herbacie…” naszej Fundacji we współpracy z Adalbert’s Tea.
Dzisiejszą Gościnią Anny Nowak-Ibisz jest wspaniała aktorka telewizyjna, teatralna i dubbingowa, autorka niedawno wydanej książki pt. “Mnie też zabrakło sił”, mama dwóch fantastycznych synów, Katarzyna Glinka.
Jak odzyskać siebie w kryzysie psychicznym? Jak psychoterapia wpłynęła na naszą bohaterkę? Czy po burzy wyszło słońce? Jesteśmy przekonani, że ta pełna ciepła i wiary w lepsze jutro rozmowa doda skrzydeł wielu kobietom.
Usiądź zatem wygodnie, zaparz ulubioną herbatę i dołącz do naszego spotkania!
Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.
Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.
Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:
Bank Handlowy I Oddział Warszawa
Przejdź na Siepomaga.pl