Vital Voices Poland

Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska aktywnie wspiera kobiety poprzez zaangażowanie się w różnego rodzaju inicjatywy pro-kobiece. Jako honorowa przewodnicząca Vital Voices Poland bierze udział w programie mentoringowym skierowanym do kobiet zarówno z Polski, jak i ze świata, które mają szanse stać się w przyszłości liderkami zmian w swoich krajach.

Vital Voices Global Partnership jest dużą organizacją pozarządowa z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, która powstała w 1997r. z inicjatywy Pani Hilary Rodham Clinton wtedy Pierwszej Damy oraz Pani Madeleine Albright byłej Sekretarz Stanu.

Vital Voices prowadzi działania o zasięgu globalnym, których głównym celem jest identyfikacja, szkolenie i wzmacnianie możliwości kobiet – liderek i kobiet – przedsiębiorców społecznych. Vital Voices daje kobietom szansę bycia liderkami zmian w ich własnych krajach, podejmowania działań na rzecz sprawiedliwości społecznej oraz wspierania demokracji. Ponadto, uzbraja kobiety w wiedzę z zakresu zarządzania, biznesu, marketingu oraz umiejętności komunikacji aby mogły tworzyć i rozwijać własne firmy i organizacje, a tym samym zapewnić byt swoim rodzinom oraz tworzyć nowe miejsca pracy. Vital Voices jest niezwykle aktywne w walce z handlem ludźmi oraz innymi formami przemocy wobec kobiet i dziewcząt.

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl