Rozdaliśmy dziesiątki tysięcy darów potrzebującym!

31 stycznia 2024

Styczeń w naszej Fundacji upłynął pod sztandarem zimowej akcji pomocowej w postaci przekazania potrzebującym z Polski oraz z Ukrainy dziesiątek tysięcy kosmetyków oraz herbat od naszych darczyńców. Dzięki wielkim sercom od L’Oreal Polska oraz Adalbert’s Tea mogliśmy wesprzeć szereg organizacji pomocowych oraz bezpośrednio przekazywać pomoc co czyniliśmy z największą radością.

Dzięki ogromnej pomocy ze strony L’Oreal Polska, który przekazał nam tuż przed Nowym Rokiem wiele palet pełnych kosmetyków takich jak kremy do twarzy, szampony i odżywki do włosów, płyny micelarne i wiele innych. Otrzymaliśmy też palety herbat od naszych Przyjaciół z Adalbert’s Tea, które w przeważającej ilości przekazaliśmy Ukrainie, gdzie w okresie zimowym, w zrujnowanych przez wojnę terenach, a także na froncie – gorąca herbata jest zbawienna.

Pomoc rzeczową obdarowaliśmy w styczniu 2024 r.:
Fundację Joanny Radziwiłł “Opiekuńcze Skrzydła” z Warszawy, która to zajmuje się pomocą dzieciom i rodzinom znajdującym się w bardzo trudnych sytuacjach życiowych, prowadząc trzy domy Fundacyjne.
Fundację i Centrum Medyczne Natalii Levinoj z Zaporoża, która pomaga potrzebującym dotkniętymi skutkami wojny we wschodnich regionach Ukrainy, niesie również pomoc bezpośrednio na front.
Towarzystwo Przytułku św. Salezego z Warszawy, które prowadzi Dom Opieki Społecznej przy ul. Solec 36a w Warszawie. To miejsce, w którym kilka lat temu nasza Fundacja zrealizowała pierwszy Kącik Babci i Dziadka.
Fundację Jestem z Tobą ze Lwowa, którą prowadzi uczestniczka naszego programu Mentoriada, koncentrując swoje działania w szczególnej mierze wokół pomocy wojsku.
Dom Pomocy Społecznej na ul. Bachusa w Warszawie; placówka przeznaczona jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Fantastyczna Dyrekcja i Kadra placówki każdego dnia, mierząc się z ogromnymi trudnościami, wykonuje potężną pracę z pełnym oddaniem i profesjonalizmem.
Fundację “Jedność i Siła” z Charkowa, jednej z największych organizacji prowadzonych przez uczestniczki Mentoriady, której aktywności ukierunkowane są w przeważającej mierze wokół pomocy wojsku oraz odbudowy zniszczonych wsi i miast.
Fundację Crazy People z Zaporoża – której działania skupione wokół niesienia pomocy humanitarnej na terenach dotkniętych skutkami wojennej tragedii.
Społeczność Chrześcijańska “Południa” z Warszawy, która prowadzi przy ul. Mińskiej, “Magazyn Dobra”, wspomagając głównie kobiety, ale także rodziny w trudnej sytuacji materialnej.
Stowarzyszenie “Z Duchem Serca” z Ełku, które pod swoją opieka ma kilkadziesiąt rodzin w trudnej sytuacji materialnej, wspomaga również uchodźców wojennych z Ukrainy.
– Ponad 150 uchodźców wojennych z Ukrainy przebywających w tymczasowym punkcie pobytu przekształconego z Centrum Szkoleniowego Twins z warszawskiej Białołęki.

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl