Spotkanie z Panią Ireną Santor!

18 grudnia 2023

#SIŁAWIEKU – pod takim hasłem odbyło się w ubiegły piątek w naszej Fundacji przepiękne spotkanie z udziałem naszej kochanej Pani Ireny Santor!

W spotkaniu wzięły udział osoby i ich rodziny, które wystąpiły w naszych dwóch kampaniach społecznych programu “Oswajanie Starości”.

Nasze zaproszenie przyjęli Przyjaciele ze Screen Network, dzięki którym otrzymaliśmy w listopadzie tego roku 30 ogromnych nośników multimedialnych do promocji naszej kampanii. Gościliśmy również Przyjaciół z Angiris.com którzy to zrealizowali od zera nasze kampanie i na których zawsze możemy liczyć!

Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o samej idei jak i odbiorze społecznym obu kampanii, podziękowała Pani Irenie Santor za udział w spocie i użyczenie swojego głosu, a następnie oddaliśmy czas wspólnym rozmowom, wspomnieniom i angedotom przy przepysznej herbacie od Adalbert’s Tea i kawałku ciasta.

Pani Irena zaangażowana jest w działania naszej Fundacji od praktycznie samego początku. Jest twarzą kampanii programu “Oswajanie Starości”, wielokrotnie była Członkinią Kapituł Konkursowych organizowanych przez naszą Fundację. Zawsze możemy na Panią Irenę liczyć, na Jej dobre słowo, na wsparcie, na obecność. Za co przeogromnie dziękujemy i jesteśmy wdzięczni.

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl