Najlepsze przed Tobą – o dojrzałej sztuce kochania

Książka o odkrywaniu intymności, zmysłowości i cielesności dla osób dojrzałych.

Najlepsze przed Tobą jest jedynym w Polsce nowoczesnym poradnikiem dla osób 55+, które chcą się czegoś dowiedzieć o swoim życiu intymnym oraz sztuce bycia blisko ze sobą.

Gdy do moich rąk trafił maszynopis tej książki, wiedziałam, że muszę ją wydać – mówi wydawczyni Iwona Krynicka. − Myślę, że wiele kobiet i mężczyzn czekało na tę książkę.

Oto poradnik napisany z myślą o osobach 55+, które chcą zrozumieć swoje ciało i potrzeby, i nie są gotowe, by rezygnować z tak ważnej części życia, jaką jest ars amandi.

Książka została podzielona na trzy części:

  1. Skupioną na kobiecości,
  2. Skupioną na męskości,
  3. Skupioną na byciu w parze.

Autorki to doświadczone edukatorki seksuologiczne – jako Srebrny Warkocz prowadzą warsztaty dla dojrzałych osób. W przystępny sposób prowadzą czytelnika przez tematy związane ze zmianami, jakie nieustannie w nas zachodzą. A przede wszystkim dzielą się swoimi wiedzą i doświadczeniem.

O swojej pracy mówią:
Zachęcamy Was do celebrowania własnego ciała oraz bycia razem, dla siebie. To ważne, by zawsze odnajdywać swoje źródła przyjemności i nie dać sobie wmówić, że na czułość czy pożądanie jest za późno.

Rekomendacja

Książka daje konkretne rady i rozwiązania oraz pokazuje stan najnowszych badań. Odpowiada na potrzeby sygnalizowane w ankietach przez słuchaczy warsztatów autorek, zawiera ćwiczenia i subtelne ilustracje. Czytelnik, który po nią sięgnie, znajdzie nowoczesny, przejrzysty i lekki sposób podawania treści. Serdecznie polecam!
Iwona Krynicka − wydawczyni

Autorki podjęły temat, który jest ważny w polskiej rzeczywistości. Moje badania pokazują, że większość Polek i Polaków po pięćdziesiątym roku życia niewystarczająco docenia znaczenie i wartość zdrowia oraz życia seksualnego. Najwyższy czas oswoić czytelnika z tą ważną sferą naszego życia i go wzmocnić.
prof. dr hab. n. hum. Zygmunt Izdebski – seksuolog  

W książce znajdziecie ukryty przekaz, że na seksualnie ciekawą starość człowiek pracuje całe życie, wsparty przez przekaz jawny, że cieszyć się nią można w każdym czasie, niezależnie od tego, czy i jak wykorzystało się etapy wcześniejsze. Bardzo polecam.
prof. dr hab. Maria Beisert – seksuolożka i adresatka w jednym

Obejmujemy patronatem publikację “Najlepsze przed Tobą” wydawnictwa Silver, które dedykuje książki z myślą o Seniorach. Promowanie tematyki „Oszronionych Czytelników” to misja bliska naszej Fundacji. Realizujemy ją poprzez Program „Oswajanie Starości”.

Gorąco polecamy !

Książka do kupienia na stronie wydawnictwa Silver:
Najlepsze przed tobą – Silver Oficyna Wydawnicza (silverow.pl)

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl