World 4 Ukraine Summit

Fundacja World for Ukraine (W4UA) jest organizacją pozarządową, której głównym celem jest integracja i wspieranie wysiłków organizacji pozarządowych, instytucji rządowych i samorządowych, biznesu, mediów, think-tanków i osób prywatnych na rzecz narodu ukraińskiego. Fundacja corocznie organizuje Szczyt W4UA, który przyciąga wybitne głosy z Ukrainy i całego świata.

Na wydarzeniu poruszone zostaną tematy humanitarne, społeczne i gospodarcze, odpowiadając zarówno na najpilniejsze obecne potrzeby pogrążonej w wojnie Ukrainy, jak i na długofalowe wyzwania.

W dniach 28-29 września 2023 r. w G2 Arena w Rzeszowie, odbędzie się druga edycja Szczytu W4UA. Nasza Fundacja ma ogromną przyjemność objąć patronatem oraz być partnerem merytorycznym tego wydarzenia.

Szczyt W4UA w roku 2022 zgromadził w Rzeszowie ponad 1500 uczestników. Z liczbą ponad 100 partnerów instytucjonalnych, korporacyjnych i pozarządowych.

Wydarzenie poruszyło ważne aspekty międzysektorowej współpracy w obliczu obecnego kryzysu na Ukrainie. Podczas ponad 40 dyskusji panelowych, prezentacji i warsztatów omówiono szereg pilnych tematów humanitarnych, społecznych i ekonomicznych.

Wspólnie zwiększano świadomość na temat aktualnych potrzeb i dostarczano rozwiązania w ramach skuteczniejszych dalszych działań. Więcej informacji: https://w4ua.com/pl/

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl