Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien

Publikacja „Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien” została wydana przez Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” i zachęca mężczyzn do profilaktyki w zakresie zdrowia.

Co Polak ma pod maską?
Profilaktyka zdrowia mężczyzn
Zadbaj o zdrowie swojego mężczyzny, nim będzie za późno. Brat, partner, ojciec, mąż czy kolega – silni, ale w większości niechętni badaniom lekarskim. Trzeba im pomóc!

Regularne przeglądy, ubolewanie nad każdą rysą na karoserii, czułe wsłuchiwanie się w pracę silnika – mężczyźni potrafią troszczyć się własne auto bardziej niż o zdrowie!

Myśl o ponownym wydaniu tej książki dojrzewała we mnie od kilku lat. Kiedy organizowałam kolejne programy profilaktyki prozdrowotnej dla kobiet, takie jak: „Możesz zdążyć przed rakiem”, „Miej serce, dbaj o serce”, mężczyźni pytali, a kiedy coś dla nas? Właśnie teraz Panowie nadszedł ten moment. Mężczyźni w Polsce żyją krócej o 9 lat od kobiet, to zatrważająca statystyka. Nie chciałabym, jako statystyczna Polka, przeżyć jesieni mojego życia samotnie, pisze Jolanta Kwaśniewska.

O tym, ile każdy duży chłopiec powinien wiedzieć o zdrowiu, przekonują eksperci z różnych dziedzin – dietetycy, kardiolodzy, seksuolodzy czy onkolodzy. Ich porady tworzą przydatne kompendium wiedzy o zasadach racjonalnego odżywiania, zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym, badaniach profilaktycznych i zdrowym trybie życia. Wśród osób, które zaprosiła do współpracy Jolanta Kwaśniewska, znaleźli się m.in. prof. Zbigniew Lew-Starowicz – seksuolog, prof. Jolanta Mogiła-Lisowska – specjalistka od rekreacji ruchowej czy prof. Cezary Szczylik – specjalista chorób wewnętrznych oraz onkologii klinicznej.

O programie
Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien to kolejny program profilaktyki prozdrowotnej Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier”, tym razem adresowany do mężczyzn. Jego pomysłodawczynią jest Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska. Program ma za zadanie nakłonienie mężczyzn do zwracania uwagi na swoje zdrowie, nim pojawią się pierwsze symptomy chorób lub schorzeń. Wtedy na interwencję jest już niekiedy za późno…

Dlaczego tę książkę warto przeczytać? Po prostu dlatego, że jest dobra, bo w sposób mądry, prostymi słowami mówi o sprawach trudnych, sprawach zdrowia. A tak o  zawartości tej książki wypowiedzieli się ci, którzy ją przeczytali:

WSPIERAJ FUNDACJĘ JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ “POROZUMIENIE BEZ BARIER” kup tę publikację!

Cena: 20 zł
Akceptuje REGULAMIN sprzedaży publikacji

Informacje o przetwarzaniu danych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” z siedzibą w Warszawie przy Al. Przyjaciół 8/1a, zwana dalej Fundacją (zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu komunikacji z „Nabywcami”. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.