Warszawa-Wilanów

W dniu 9 września 2017 roku odbyła się inauguracja wilanowskiego „Kącika Babci i Dziadka”. Uroczystego otwarcia dokonali: Jolanta Kwaśniewska – Prezeska Zarządu Fundacji, Ludwik Rakowski Burmistrz Dzielnicy Wilanów oraz Robert Woźniak Dyrektor Centrum Kultury Wilanów. Udało się tego dokonać dzięki ogromnemu zaangażowaniu lokalnych środowisk – samorządu, przedsiębiorców, wolontariuszy oraz sponsorów, którzy wsparli powstanie „Kącika”. Projekt metamorfozy pomieszczenia w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji wykonały Panie Dr Agnieszka Cieśla oraz Katarzyna Papke-Wojciechowska (PR – Projektowanie).

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy!

„Kącik” to przyjazna w dobrym klimacie przestrzeń dla osób starszych, która tworzy warunki dla integracji wewnątrz – i międzypokoleniowej. Jest miejscem otwartym dla przedstawicieli lokalnej społeczności – sąsiadów i okolicznych seniorów, a także przedszkolaków.

Mamy ogromną nadzieję, że tak jak w przypadku poprzednich naszych „Kącików Babci i Dziadka”, tak i ten wilanowski będzie ośrodkiem więzi międzypokoleniowych jako miejsce ciekawych spotkań, czy wydarzeń kulturalnych. Udało nam się zaaranżować na nowo przestrzeń oraz dostosować ją do potrzeb Seniorów.

„Kącik Babci i Dziadka” nie powstałby, gdyby nie zaangażowanie szeregu firm i ludzi dobrej woli, którzy uruchomili  swoją energię i kontakty, by metamorfoza dokonywała się w spektakularny sposób. Dziękujemy bardzo za olbrzymie wsparcie. Sponsorami wilanowskiego „Kącika” zostali: Flügger Sp. z o.o., Nowodvorski Lighting, Euro-net Sp. z o.o., Futerm (Trekassi), Whirlpool Corporation, Vescom Polska Sp. z o.o., PHU KlimaMika Agnieszka Mika, Dekoria (Franc-Textil sp. z o. o.), Blum Polska Sp. z o.o.

Natomiast Partnerami zostali: Fameg Sp. z o.o., Biasov Game Table sp. z o.o., Fabryka Mebli UNIMEBEL Jan Mucha oraz Pan Leszek Kindeusz.

Inne projekty

Łódź

W dniu 15 września 2018 roku zainaugurowaliśmy już siódmy w Polsce „Kącik Babci i Dziadka”, tym razem w Domu Pomocy Społecznej „Pogodna... Więcej →

Katowice

9 marca 2020 roku odbyło się uroczyste otwarcie dziesiątego, jubileuszowego “Kącika Babci i Dziadka” w Domu Pomocy Społecznej “Przystań” w... Więcej →

Legnica

17 grudnia 2019 roku uroczyście otworzyliśmy „Kącik babci i dziadka” w Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Legnicy przy ul. Władysława... Więcej →

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl