Wystawa – Starzejemy Się Od Urodzenia

Wystawa „Starzejemy się od urodzenia!” została przygotowana na podstawie zdjęć wnętrz oraz portretów osób przebywających w Domu Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie. Zdjęcia wykonane zostały przez Panią Monikę Gadzała podczas pierwszej odsłony projektu „Kąciki Babci i Dziadka”, realizowanego w ramach programu „Oswajanie starości”. Ekspozycja została zaprezentowana na Dworcu Wschodnim w Warszawie, nieodpłatnie w terminie od 2 stycznia do dnia 11 lutego 2016 roku. Montażem plansz zajęli się pracownicy i wolontariusze naszej Fundacji. Wystawa obejmowała łącznie 20 sztuk plakatów.

Medialna inauguracja wystawy odbyła się 8 stycznia 2016 r.  Na Dworcu Wschodnim zgromadziły się miedzy innymi osoby, które widnieją na przedstawionych fotografiach oraz pracownicy Fundacji, Zarząd i pracownicy Domu Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie, autorka zdjęć Pani Monika Gadzała, projektantka Pani Magdalena Borowiak-Wróblewska, oraz przedstawiciele mediów. 

Oficjalnego zamknięcia wystawy dokonała Pani Jolanta Kwaśniewska dziękując jednocześnie władzom PKP za umożliwienie realizacji wystawy.

Pamiętajmy, że wszyscy się zestarzejemy, dlatego tak ważne jest, by stale pomagać osobom starszym – powiedziała Jolanta Kwaśniewska podczas krótkiej konferencji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z otwarcia wystawy:

Relacja z zamknięcia wystawy, podsumowanie z udziałem Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej:

Inne projekty

Mural w Warszawie

Kontynuując kampanię “Oswajania starości” z wykorzystaniem wizerunku Pana Franciszka Pieczki, Fundacja zdecydowała się namalować mural przy... Więcej →

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl