Sztuka w przestrzeni publicznej

Praca na rzecz ludzi chorych, biednych, samotnych, często pomijanych, lekceważonych i zaniedbywanych dowodzi siły i wiary w to, że zwieranie szyków ludzi dobrej woli, otwartego umysłu i gorącego serca – mimo licznych przeciwności – zawsze toruje drogę DOBRU I EMPATII.  Nasza Fundacja była i jest animatorem wielu akcji w przestrzeni publicznej. Zawsze były to projekty, które odpowiadały na jakieś zapotrzebowanie społeczne, które sprzyjały ludziom, rozwiązywały ich problemy, walczyły z ich krzywdami, czy z ich nieszczęściem.

Nie możemy zapobiec tragediom i cierpieniom, które są częścią każdego ludzkiego życia, ale robimy wszystko, aby uczynić ten los lżejszym, cierpienie łatwiejszym do udźwignięcia, a tragedię uczynić taką, która wstrząśnie życiem, ale go nie złamie.

Sztuką w przestrzeni publicznej nasza Fundacja przedstawia bogaty materiał do przemyśleń o własnych wyborach, własnej drodze, własnym życiu. Inspiruje do uważnego spojrzenia w lustro i zastanowienia się nad tym, czy sposób w jaki przeżywamy „swój czas”, wiedzie nas do powstania takiego wizerunku, który chcielibyśmy oglądać niebawem.

PROJEKTY W RAMACH PROGRAMU

Inne projekty

Wodzirej

Projekt „WODZIREJ” jest częścią ogólnopolskiego programu Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” pod nazwą „Oswajanie... Więcej →

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl