Parada Seniorów i Piknik Pokoleń

Parada Seniorów i Piknik Pokoleń 2016 odbyły się 25 czerwca 2016 roku w Warszawie między innymi na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamku Ujazdowskiego.

Poprzednie Parady Seniorów i Pikniki Pokoleń odbyły się w 2014 i 2015 roku, organizowane przez Fundację ZACZYN. W wydarzeniach tych każdorazowo wzięło udział ponad 5000 uczestników. Nasza Fundacja w latach 2014 i 2016 także zaangażowała się w organizację Parady Seniorów oraz Pikniku Pokoleń na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska aktywnie uczestniczyła w tych wydarzeniach.

Dzięki realizacji Parady Seniorów i Pikniku Pokoleń udało nam się zaprezentować grupę polskich Seniorów i Seniorek, jako społeczność różnorodną, twórczą i odważnie zmagającą się z wyzwaniami starzenia. Celem Parady Seniorów jest między innymi trwałe włączenie spraw obecnych i przyszłych Seniorów i Seniorek, do debaty publicznej.

Powyższe zdjęcia otrzymane i udostępnione dzięki uprzejmości autora, fot. Przemek Wierzchowski

Wywiad z Panią Prezydentową Jolantą Kwaśniewską:

Inne projekty

Wodzirej

Projekt „WODZIREJ” jest częścią ogólnopolskiego programu Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” pod nazwą „Oswajanie... Więcej →

Wesprzyj nas

Każda złotówka przekazana na konto naszej Fundacji, pomaga nam w realizacji rzeczy czasem niemożliwych.
Dołącz do grona wspierających nas w tym, w co wierzymy, co umiemy i co potrafimy.

Możesz nas wesprzeć jednorazowo lub wspierać regularnie co miesiąc, dzięki prostym płatnościom w portalu SiePomaga.pl.

Siepomaga

Dziękujemy również za wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Bank Handlowy I Oddział Warszawa

Przejdź na Siepomaga.pl